بلاگ, بوم رنگ آمیزی, سبک زندگی

گل‌های آفتابگردان ونگوگ پژمرده میشوند

تابلو گل های آفتابگردان ونگوگ

ونگوگ علاقه زیادی به گل آفتابگردان داشته و هفت نسخه از تابلوی گل‌های آفتابگردان کشیده است که یک نسخه‌اش تحت مالکیت خصوصیست، یک نسخه‌ از آن در جنگ جهانی دوم از بین رفت و پنج نسخه‌اش الان در موزه نگهداری میشود. (البته در برخی منابع هم نوشته شده که یازده تابلو از گل‌های آفتابگردان توسط ونگوگ کشیده شده)

تابلوی گل‌های آفتابگردان ونگوگ
گل‌های آفتابگردان ونگوگ

جالب است بدانید جدیدترین آزمایش‌های اشعه ایکس نشان داده است که رنگ‌های زرد تابلو گل‌های آفتابگردان به گونه‌‌ای توسط ونگوگ انتخاب و استفاده شده‌اند که در مقابل نور، تازگی خود رو از دست میدهند و به مرور زمان به سمت رنگ قهوه‌ای زیتونی متمایل میشوند که در واقع به مرور گل‌ها پژمرده خواهند شد و طراوت و تازگیشان را از دست میدهند.

تابلوی گل‌های آفتابگردان ونگوگ
گل‌های آفتابگردان ونگوگ

البته این تغییرات با چشم عادی و در طول مدت کم قابل دیدن نیست و سالیان سال طول خواهد کشید تا این روند تکمیل شود و گل‌ها پژمرده شوند ولی این اتفاق قطعا خواهد افتاد، کما اینکه رنگ گل‌ها نسبت به چند سال قبل کم طراوت تر و تیره تر شده است.

برای ونگوگ گل‌های آفتابگردان نماد قدردانی بود و پس از مرگش تابوتش را پر از گلَ‌های آفتابگردان کردند.

با محصول جدید رنگانا یعنی بوم رنگ‌آمیزی حرفه‌ای امکان رنگ‌آمیزی این نقاشی را برای افرادی که اندکی تجربه و مهارت در نقاشی دارند فراهم کردیم، در واقع خطوط اصلی این طرح روی بوم چاپ شده است ولی شماره گذاری نشده تا شما با رنگ‌ها و قلموهای خودتان آن را به سلیقه‌ی خودتان رنگ‌آمیزی کنید.

در تصویر زیر میتوانید حطوط اصلی این محصول را مشاهده بفرمایید:

بوم رنگ آمیزی کد RA301
گل‌های آفتابگردان ونگوگ – بوم رنگ‌آمیزی حرفه‌ای کد RC301

در محصول بوم رنگ‌آمیزی حرفه‌ای رنگ و قلمو وجود ندارد و فقط خود بوم به شما تحویل داده میشود، برای بررسی بیشتر بوم رنگ‌آمیزی حرفه‌ای طرح گل‌های آفتابگردان ونگوگ میتوانید از طریق این لینک این محصول را دقیق تر بررسی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شش =