خرید کادو

هدیه دادن حس شیرین رنگ آمیزی روی بوم

پیشنهاد ما برای خرید کادو، تابلو رنگ آمیزی یا همون بوم رنگ آمیزی شماره دار است (این محصول برای هدیه دادن به خانم ها بسیار مناسب است) که طرح انتخابی شما روی بوم به صورت رنگ نشده چاپ شده و همراه با رنگ های مورد نیاز، 3 قلمو و پالت در بسته بندی ایمن با ارسال رایگان برای شما ارسال میشود تا بتوانید آن را به عزیزانتان یا خودتان هدیه دهید و آن را رنگ کنند. پشت این بوم یک کد موسیقی قرار میگرید که میتوانید موسیقی مورد علاقه فرد هدیه گیرنده یا یک ویس اختصاصی با صدای خودتان در ان قرار دهید تا وی اسکن کند و بشنود.

با کلیک روی دکمه زیر به صفحه فروشگاه جهت مشاهده طرح های بوم های رنگ آمیزی شماره دار رنگانا منتقل میشود. در صفحه هر محصول توضیحات جامع تری نیز قرار دارد.

خرید هدیه

خرید کادو همیشه یک چالش شیرین است و ما سعی داشته ایم تا با طراحی محصولات خاص و جذاب در این امر به شما کمک کنیم. هر چقدر فردی که میخواهیم برای او کادو بخریم، برای ما مهم تر باشد، خرید کادو سخت تر و البته نتیجه نهایی دلچسب تر است زیرا منجر به خوشحالی عزیزان ما میشود. انتخاب و خرید هدیه خاص همواره ذهن ما را درگیر میکند زیرا میخواهیم هدیه ما همواره در ذهن گیرنده آن باقی بماند، از این رو است که خرید کادو امری چالشی می باشد.اما چرا محصولات رنگانا برای خرید هدیه برای خانم ها مناسب تر است؟

تجربه چندین سال تولید و فروش تخصصی به ما نشان داد که تابلوهای رنگ آمیزی رنگانا، بین بانوان علاقه مندان بسیار بیشتری دارد از این رو جهت خرید هدیه برای دختر ها میتوانید به تیم ما اعتماد کنید.

خرید هدیه خاص

خرید هدیه خاص سخت است. چرا؟ شاید بهتر است پاسخ را با یک سوال شروع کنیم. ما برای خرید هدیه چه کسی استرس میگیریم؟ قطعا هدیه فردی که برای ما با ارزش است و هر چه این ارزش بیشتر باشد، ما تلاش میکنیم تا هدیه ای بخریم که رو بیشتر و بیشتر خوشحال کند و همیشه در ذهنتش باقی بماند. از این رو این امر همواره سخت بوده است. در تصویر زیر میتوانید تصویری از بوم رنگ آمیزی + رنگ های مورد نیاز آن طرح + سه قلمو + پالت را میتوانید ببینید.

خرید کادو و هدیه خاص - رنگاناخرید کادوی ولنتاین برای دختر

با اینکه بوم های رنگ آمیزی رنگانا برای خانم ها و آقایان کاربرد دارد اما خانم های بیشتر به این محصولات علاقه دارند. از این روی برای خرید کادوی ولنتاین برای دختر خانم های عزیز، میتوانید حساب ویژه ای روی این محصول باز کنید.

با توجه به اینکه تا زمان حال که این متن نوشته میشود بیش از 50 طرح بوم رنگ آمیزی در مجموعه رنگانا طراحی شده است، شما با تنوع بالایی از طرح ها بری هدیه ولنتاین برای دختر خانم های عزیز روبرو هستید و این به شما کمک میکند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

کادو چی بخرم

تا اینجای متن سعی کردیم با معرفی محصولا رنگانا و توضیحات جامعه به شما در پاسخ به سوال کادو چی بخرم کمک کنیم، اما آیا نکته ای که همیشه در خرید هدیه و کادو مهم بوده است، بسته بندی آن است، با توجه به این که محصولات مجموعه رنگانا عمدتا محصولات هنری و با ظرافت بوده اند، برای شیوه بسته بندی انها همواره وسواس زیادی به خرج داده ایم تا محصولاتی که سفارش میدهید با سلامت کامل به شما تحویل داده شوند. به ظور مثال برای بسته بندی بوم های رنگ آمیزی رنگانا، رنگ ها در ظرف های درب پلمپ قرار میگیردند تا مبادا در طول مسیر نشتی داشته باشند و همچنین با نایلون ضربه گیر محافظت میشوند. بوم نیز با فوم های ضخیم 8 میلیمتری در دوطرف محافظت میگردد تا آسیب نبیند. همچنین جنس کارتون های بسته بندی رنگانا، سه لایه و بسیار محکم است. ارسال همواره از طریق پست و به صورت پیشتاز انجام میشود .هزینه ارسال تمامی محصولات رنگانا، رایگان است.

در ویدیو زیر که یکی از مشتریان عزیزمان برای ما ارسال کرده اند میتوانید آنباکسینگ و رنگ امیزی یکی از طرح ها را مشاهده نمایید

نکات مهمی که باید در هنگام خرید کادو رعایت کنیم

بسیاری از ماها دوست نداریم که برای هدیه به ما پول نقد بدهند زیرا این حس به ما القا میشود که برای هدیه‌ای که برای آن مناسبت خاص منتظرش بودیم وقت نگذاشته اند. حتی خیلی از ماها یک هدیه کوچک و ارزان را به به پول نقد زیاد ترجیح میدهیم، زیرا نماد اهمیت دادن و وقت گذاشتن برای انتخاب است. پس با همین استدلال خودمان نیز برای خرید کادو برای عزیزانمان باید وقت بگذاریم و هدیه ای را انتخاب کنیم که متناسب با علایق او باشد و هرچه این هدیه اختصاصی سازی تر شده باشد، جذابیت آن بیشتر میشود. این نکته در طراحی محصولات هدیه رنگانا املا مدنظر ما بوده است.

لینک کوتاه جهت اشتراک گذاری این صفحه:
bit.ly