از تابستان 97 ما به فکر تولید محصولات حوزه رنگ‌آمیزی افتادیم و تحقیقات بازار و امکان سنجی آن را انجام دادیم و در شهریور 97 توانسیتم تابلو رنگ آمیزی تماما ایرانی و باکیفیت تولید کنیم که از لحاظ کیفی کمتر رقیبی در دنیا دارد اما با این حال همواره در فکر متمایز کردن محصولاتمان در مقیاس جهانی بوده ایم و کماکان نیز در همین راستا گام برمیداریم. همچنین از زمستان 97 با افزایش سطح دانش و مهارت های خود فروش اینترنتی را نیز آغاز کردیم. سپس در ادامه علاوه بر طرح های مخصوص بزرگسالان، روی تابلو رنگ آمیزی کودکان نیز فعالیتمان را آغاز کردیم و  تلاش کردیم تا تنوع محصولات حوزه رنگ آمیزی را هر روز بیشتر و بیشتر کنیم تا مرجع رنگ آمیزی روی بوم ایران شویم.

در ادامه برای اولین بار در ایران، qr code را در محصولات هنری و خلاقانه استفاده کردیم تا هم بتوانید رنگ آمیزی کنید و هم موسیقی گوش دهید. و سپس با طراحی کاغذ کادوهای مخصوص بوم های رنگ آمیزی سعی کردیم تا هر چه بیشتر این محصول را زیبا و جذاب کنیم.

از تابستان 1400 نیز رنگانا تمرکز ویژه ای بر روی تولید هدیه های خاص داشت. در واقع رنگانا، حاصل تلاش و خلاقیت جوان‌هایی مستعد و خلاق است که برای دستیابی به بالاترین سطح‌های کیفیت تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند و همواره سعی کرده اند تا محصولاتی تولید کنند که حسی را به شما هدیه دهد که پیش از این تحربه نکرده باشید.