بوم رنگ آمیزی رنگانا

بوم رنگ آمیزی رنگانا چیست؟

بوم رنگ آمیزی رنگانا که شامل یک عدد بوم نقاشی، سه عدد قلمو، دفترچه راهنما و تعدادی رنگ آکریلیک متناسب با نقاشی انتخابی شما می باشد، مثل کتاب های نقاشی هستند که در کودکی لذت رنگ آمیزی را با آنها چشیده ایم اما با این تفاوت که این بار طرح های حرفه ای بر روی بوم های نقاشی به شما حس زیبا و دلنشین نقاش بودن را به طریقی زیباتر منتقل میکند. در واقع خطوط طرح انتخابی شما بر روی بوم نقاشی وجود دارد و شما صرفا باید رنگ آمیزی نمایید.

بدون نیاز به مهارت

شما برای رنگ آمیزی بوم نقاشی مد نظرتان به هیچ وجه نیازی به هیچ مهارت خاصی ندارید، بلکه کافیست تا خانه های بدون رنگ روی بوم را با استفاده از قلمو و رنگ های اکریلیک شماره دار موجود در بسته ی رنگانا، متناسب با شماره ی هر خانه رنگ آمیزی کنید و لذت ببرید.

چرا بوم نقاشی؟

علاوه بر اینکه رنگ آمیزی یکی از بهترین شیوه هایی است که از طریق آن میتوانید حس و حال بینظیری را تجربه کنید، میتوانید در انتها این بوم نقاشی رنگ آمیزی شده را برای زیباتر کردن دکوراسیون منزل خود به راحتی به دیوار منزلتان وصل نمایید.

بوم نقاشی، یک هدیه ی متفاوت

اگر شما از ان دسته از افرادی هستید که برای انتخاب هدیه ی تولد، سالگرد ازدواج و یا هدیه ی تبریک استمرار دوستی هایتان دقت فراوان به خرج میدهید، تابلوهای رنگ آمیزی رنگانا یکی از بهترین انتخاب ها میباشد. شما علاوه بر این که میتوانید از بین طرح های آماده ی رنگآنا یکی از نقاشی ها را به عنوان هدیه انتخاب نمایید، میتوانید عکس مد نظر خودتان را از طریق این لینک برای ما ارسال نمایید تا توسط کارشناسان رنگانا به نقاشی اماده ی رنگ آمیزی روی بوم نقاشی تبدیل شود و به همراه رنگ های مورد نیاز و قلمو در بسته بندی شکیل تقدیم شما گردد. البته ما برای هدیه ها سورپرایزهایی نیز در نظر گرفته ایم که پس از ارسال تصویر مد نظرتان، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و آنها را با شما در میان میگذارند. اگر علاقه مند به داشتن بوم رنگ آمیزی اختصاصی برای خود یا به عنوان هدیه دارید از طریق این لینک اقدام نمایید.

سفارش

شما میتوانید از طریق سایت و یا اینستاگرام طرح مورد نظر خود را سفارش دهید. نقاشی مد نظر شما نهایتا طی 3 روز کاری آماده و برای شما ارسال میگردد. هزینه ی ارسال به تمامی نقاط کشور عزیزمان رایگان می باشد.

اینستاگرام رنگانا
اجرا شده توسط: همیار وردپرس