بلاگ, بوم رنگ آمیزی

بوم رنگ آمیزی موزیکال رنگانا چیست؟

بوم رنگ آمیزی موزیکال

بوم رنگ آمیزی موزیکال، یک محصول بینظیر در دنیا

تقریبا میتوان گفت که با توجه به این که از سال 1950 بوم رنگ آمیزی در دنیا متداول بوده است، از این رو این بوم ها محصولی هستند که در دنیا مشتاقان بسیار زیادی دارند و با طرح های مختلف ارائه میشوند اما در راستای بهبود این محصول ما در رنگانا توانستیم بوم رنگ آمیزی موزیکال طراحی و تولید کنیم که در دنیا نمونه ی مشابه ندارد.

بوم رنگ آمیزی موزیکال چیست؟

برای توضیح موزیکال بودن بوم ابتدا لازم است با خود بوم رنگ آمیزی آشنا شویم. بوم رنگ آمیزی محصولیست که به شما کمک میکند بدون نیاز به هیچ مهارتی لذت رنگ آمیزی روی بوم نقاشی با قلمو و رنگ را تجربه کنید.

روی بوم رنگ آمیزی خط و خطوط و خانه هایی وجود دارد که داخل هر خانه یک شماره موجود است و شما باید هر خانه را با رنگ متناظر با همان شماره رنگ آمیزی کنید، مثلا باید خانه هایی که شماره ی 2 دارند را با رنگ شماره ی 2 رنگ آمیزی کنید.

رنگ های اکریلیک مورد نیاز برای رنگ آمیزی و 3 قلمو در سایز های مختلف نیز به همراه یک بوم 50 در 70 سانتی متری در پکیج رنگانا موجود است. برای مشاهده ی طرح های رنگانا میتوانید به فروشگاه رنگانا مراجعه نمایید.

اما وجه تمایز بوم های رنگ آمیزی رنگانا با محصولات مشابه در سراسر دنیا موزیکال بودن آن است. پشت هر بوم رنگ آمیزی یک کد وجود دارد که باید آن را با دوربین موبایل خود اسکن نمایید. پس از اسکن و شناسایی کد، یک موسیقی که مخصوص آن بوم است از گوشی شما پخش میگردد.

سفارشی سازی کردن موسیقی بوم

موسیقی هر بوم مختص ان موسیقی است اما به پیشنهاد مشتری امکان سفارشی سازی موسیقی بوم مد نظر وی وجود دارد. به طور مثال شما میتوانید صدای خود را ضبط کنید و تولد دوست و عزیزتان را تبریک بگویید و فایل ان را در اتیاز کارشناسان ما قرار دهید تا آن موسیقی را به صورت کد در بیاوریم و در پشت بوم شما قرار دهیم تا دوستتان با اسکن کردن ان، سورپرایز شود.

حال رنگانا با افتخار تنها تولیدکننده ی بوم های رنگ آمیزی موزیکال در دنیا می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =