پکیج رنگ آمیزی موزیکال رنگانا چیست؟

پکیج رنگ آمیزی رنگانا که شامل یک عدد بوم نقاشی شماره دار، سه عدد قلمو، دفترچه راهنما و تعدادی رنگ اکریلیک متناسب با نقاشی انتخابی شما می باشد، مثل کتاب های نقاشی هستند که در کودکی لذت رنگ آمیزی را با آنها چشیده ایم اما با این تفاوت که این بار طرح های حرفه ای بر روی بوم های نقاشی به شما حس زیبا و دلنشین نقاش بودن را به طریقی زیباتر منتقل میکند. در واقع خطوط طرح انتخابی شما بر روی بوم نقاشی وجود دارد و شما صرفا باید رنگ آمیزی نمایید. رنگ آمیزی این محصول به هیچ مهارتی نیاز ندارد و به سادگی میتوانید آن را رنگ کنید

بوم رنگ آمیزی موزیکال رنگانا

پکیج های رنگ آمیزی رنگانا موزیکال هستند

پشت هر بوم در پکیج های رنگ آمیزی رنگانا، یک QR code وجود دارد و زمانی که آن را با دوربین موبایل خود اسکن مینمایید، یک موسیقی از تلفن همراه شما پخش میگردد.

این موسیقی برای هر بوم متفاوت است. همچنین امکان شخصی سازی موسیقی پشت بوم مد نظر مشتری با موسیقی مورد علاقه ی وی یا حتی یک فایل صوتی خاص مانند تبریک تولد یا سالگرد ازدواج و … نیز میسر می باشد.

بوم رنگ آمیزی حرفه ای رنگانا چیست؟

این محصول با پکیج رنگ آمیزی متفاوت است و ویژه افرادی است که مهارت و تجربه ی نقاشی و رنگ آمیزی دارند و در کنار آن رنگ و قلمو و پالت نیست. روی این بوم ها خطوط اصلی طرح چاپ شده است و خانه ها برخلاف پکیج های رنگ آمیزی شماره دار نیستند و شما باید آنها را طبق سلیقه ی خود با رنگ های مدنظر خودتان رنگ آمیزی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجب این دو محصول صفحه ی پاسخ به سوالات پر تکرار را حتما مطالعه بفرمایید

چرا محصولات رنگ آمیزی رنگانا؟

علاوه بر اینکه رنگ آمیزی یکی از بهترین شیوه هایی است که از طریق آن میتوانید حس و حال بینظیری را تجربه کنید، میتوانید در انتها این بوم نقاشی رنگ آمیزی شده را برای زیباتر کردن دکوراسیون منزل خود به راحتی به دیوار منزلتان وصل نمایید.

محصولات رنگ آمیزی، یک هدیه ی متفاوت

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که برای انتخاب هدیه ی تولد، سالگرد ازدواج و یا هدیه ی تبریک استمرار دوستی هایتان دقت فراوان به خرج میدهید، محصولات رنگ آمیزی رنگانا یکی از بهترین انتخاب ها میباشد.

سفارش

شما میتوانید از طریق سایت و یا اینستاگرام طرح مورد نظر خود را سفارش دهید. محصول مورد نظر شما  نهایتا طی 3 روز کاری آماده و سپس برای شما ارسال میگردد. هزینه ی ارسال به تمامی نقاط کشور عزیزمان از طریق پست پیشتاز رایگان می باشد.